33-300 Nowy Sącz

ul. Lwowska 41

as@szczepanek.sacz.pl

+48 18 441 02 49

33-300 Nowy Sącz

ul. Lwowska 41

as@szczepanek.sacz.pl

+48 18 441 02 49

żarówki Limanowa

żarówki Limanowa

Posiadamy najbogatszą ofertę w Nowym Sączu: żarówki, żarówki LED, świetlówki m.im. energooszczędne, akwarystyczne, kolorowe, UV, żarówki specjalistyczne, promienniki podczerwieni do terrariów, a także do hodowli zwierząt, lampy LED, latarki LED, moduły LED do montażu, wodoszczelne taśmy LED itp.

Oferta obecnego sklepu została znacznie zmodyfikowana i obejmuje teraz wszelkiego rodzaju źródła światła, czujniki w tym detektory czadu (tlenku węgla), art.elektryczne, akcesoria i osprzęt RTV SAT, bardzo bogatą ofertę najwyższej jakości usług fotograficznych realizowaych przez firmę Cewe.
-%NEW
7,50zł komplet baterii do aparatów słuchowych
Baterie do aparatów słuchowych.
NEW
Najnowsze Tunery DVB-T2 H.265
Przygotuj się na zmiany w nadawaniu telewizji naziemnej. Zapraszamy do zakupu najnowszych tunerów DVB-T2 w nowym systemie H.265. Od 23 maja 2022 r. na terenie małopolski rozpoczyna się przełączanie sygnału. Tunery te będą potrzebne także do telewizorów, które nie posiadają systemu DVB-T2 H.265 Poprawność działania telewizora lub dekodera w nowym systemie, można sprawdzić programując sprzęt […]
Folie ochronne i szkła hartowane
Do smartfonów możemy kupić dwa rodzaje ochrony na ekrany – folię lub szkło hartowane. Folia jest zazwyczaj elastyczna i mniej odporna na zadrapania, ale za to dużo tańsza. Z kolei szkło hartowane lepiej zabezpieczy ekran, łatwiej będzie je przykleić, ale za to więcej pieniędzy zniknie z naszego konta. Jednak w gruncie rzeczy to właśnie szkło hartowane wydaje się lepszym pomysłem.
-%NEW
PROMOCJA FOTO
od 29 groszy za 1 szt  w formacie 10

Cena zdjęć w formacie 10 w zależności od ilości:

    1 do 99 zdjęć - cena 0,59 zł/szt.   100-199 zdjęć - cena 0,49 zł/szt.   200-299 zdjęć - cena 0,39 zł/szt.   od 300 zdjęć - cena 0,29 zł/szt. Do usługi dolicza się opłatę za otwarcie sesji 5,99zł.        Fotoatrakcje można zamawiać także poprzez stronę www.cewe.pl

Kable
Szeroki wybór kabli do telefonów w tym Typu-C. W niektórych wariantach wyposażone w nylonowe oploty, oraz aluminiowe końcówki. Odporny na połamania i naderwania. Różne długości i kolory.
Ładowarki
Ładowarki do telefonów. W naszej ofercie posiadamy tradycyjne ładowarki sieciowe, ładowarki wspierające Quick Charge, a także samochodowe ładowarki wpinane do gniazda zapalniczki. Dostępne w wielu wariantach: 1 x USB, 2 x USB itp.
Telefony dla seniorów
Bogaty wybór telefonów komórkowych dla seniorów
Powerbanki
Przenośny sprzęt do ładowania urządzeń mobilnych za pomocą portu USB. Są wyposażone w baterie litowo-jonowe lub litowo-polimerowe, które można wielokrotnie ładować. Posiadają one bardzo dobre parametry magazynowania energii i trwałości ogniw. Dostepne różne pojemności od 3000mAh do 25000mAh z jednym lub dwoma gniazdami USB.